Kontakt


.
 
Pokoje Gościnne  '' BARTEK''
ZYGMUNT i REGINA  DETTLAFF
84-105 KARWIA ul. SZAFIROWA 1    tel.665 880 681     e-mail ; zyg-55@wp.pl

Nr konta PKO SA   29 1240 5367 1111 0011 0405 3712


 
Zapraszam NA POBYTY WEEKENDOWE./tylko przed i po sezonie przy pełnej obsadzie pokoju/ PROMOCJA 35 zł/os. Życzymy udanego wypoczynku w pokojach gościnnych ''Bartek''

Rezerwacją jest kontakt telefoniczny i ustalenie kwoty zaliczki na konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres  j.w
Pozostałą część należności za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu.

DOM WCZASOWY "BARTEK" -pokoje gościnne.ŻYCZY PRZYJEMNEGO I UDANEGO WYPOCZYNKU.


Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]


Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.karwia.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem Danych Osobowych zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejsze strony nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i rejestracyjnych.
« powrót do strony głównej